Kaip veikia domofono sistema

Bazinė vaizdo domofono schema

Bazinė vaizdo telefonspynės sistemos schema

Sistemą sudaro įeigos kontrolės iškvietimo įrenginys (-iai), „NTT Cloud” kontroleris ir, pagal poreikį pasirenkant, vaizdo telefonspynės monitorius (-iai), IP telefonas (-ai), elektroninė kortelė (-ės) arba išmanusis telefonas (-ai).

Sistemos įranga prijungiama prie interneto linijos, kuria ir vyksta įrenginių iškvietimas ir valdymas. Į “NTT Cloud” kontrolerį nustatomos ir programuojamos sistemos ir įrenginių veikimo taisyklės. Sistemą galima valdyti ir programuoti nuotoliniu būdu, atlikti patikrą, laiku reaguoti į nesklandumus.

“NTT Cloud” kontroleris apsaugotas specialia užkarda (ugniasiene) ir slaptažodžiu. Užkarda užtikrina saugumą nepraleisdama nepažystamų IP adresų bei saugo nuo kenkėjiško kodo patekimo. Išmanioji programėlė yra apsaugota slaptažodžiu ir nerenka asmeninių duomenų, o veikia kaip nuotolinė programinių komandų peradresuotoja. Daugiau informacijos apie interneto saugumą rasite ntt.lt svetainėje.

Tiek įeigos, tiek ir valdymo įrenginiai yra įvairaus dizaino ir funkcionalumo. Apie juos daugiau sužinoti galite skiltyje “Įranga”.